TARİHÇE

1993 yılında LTD.ŞTİ olarak Antalya bölgesinde faaliyete başlayan MATEK Mühendislik Ltd. Şti. Şu anda genç, dinamik, konusunda deneyimli mühendis ve teknik elemanlardan oluşan kadrosuyla faaliyetleri sürdürmektedir. Hızla gelişen mekanik anlamda yenilikleri en verimli şekilde değerlendirerek, ekip ruhunu benimseyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterilerine en hızlı, en iyi ve en uygun çözümleri sunan sektördeki yerini gururla koruyanbir firmadır.

Kamu Binaları, Sağlık Tesisleri, İş ve Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Toplu konutlar ve otellere ait tesislerde Isıtma Havalandırma, Sıhhı Tesisat, Yangın Söndürme Sistemlerinin tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Proje Müşavirliği ve yaptığı projelerdeki başarılarıyla müşterinin takdir ve beğenisini kazanan firmamız daha iyi bir hizmet verebilmek için büyük bir gayret içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullandığı lisanslı CAD programı, Hourly Analysis Program Isı Kaybı programı ve kendi teknik kadrosunun hazırlamış olduğu programlarla psikometrik analiz, kanal basınç kaybı, boru basınç kaybı, vb. gibi programları projelerinde faydalı bir şekilde kullanmaktadır. 

Y.Ulusoy Bulv. 88 Sk. M.Azizoğlu Apt. No:1/8 ANTALYA T: +90 242 243 71 04 F: +90 242 243 77 65